| jhon921 a întrebat:

Buna ziua, am o întrebare pentru voi.
Sunt pasionat de trading(in general, grafice, strategii, economie) si as vrea sa va întreb daca stiti vreo comunitate unde as putea schimba idei si pareri.
Pe net am găsit doar semnale contra cost(eu vreau sa invat sa pescuiesc, nu sa imi dea cineva pestele).
Mersi.

Răspuns Câştigător
| EMPIREtradingFX a răspuns:

Salut eu caut partener de trading te invit pe canalul meu de discord sa vb și să analizăm acolo grafice impreuna https://discord.gg/dXEaKZKf

4 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Din proprie experienta iti spun ca existau grupuri, dar au fost dizolvate de teparii cu semnalele lor si crede-ma ca nu mai au oamenii chef.

| jhon921 explică (pentru UserRo10):

Eu lucrez si sincer urmaresc o gramada de tutoriale, insa nu as vrea sa platesc abonamente deoarece daca respectivul dispare, dispare si sursa mea de "bani", asa dacă eu invat(deși poate sa imi i-a si ani de zile), pot sa ma bazez pe mine. Poate gasesc pe aici pana la urma pe cineva care face parte din ceva comunitate.

| aalexutza35 a răspuns:

Comunitatea Primul Milion de pe Instagram. Se și plătește abonament anual sau lunar. Și eu am căutat și am găsit doar contracost

| ggro a răspuns:

Am eu o comunitate de 2 oameni laughing eu si un prieten