| Raulesteaici a întrebat:

Salutari, exista bec halogen si ceva aparat ca sa pot programa becul sa se aprinda si sa se stinga la o anumita ora? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu, cred, dar o jucarie de genu : http://www.edimax.ro/en/produce_detail.php?pd_id=443&pl1_id=32&pl2_id=122 cred ca te-ar ajuta foarte mult!
Bft! :)

| cristimihailov a răspuns:

Salut, tu cauti o solutie ce tine de "Home automation". Asa se cheama domeniul. Astea incep cu chestii cu tot felul de prize cu timere, pana la chestii din ce in ce mai complicate.

De multe ori, costa mai mult decat daca ai lasa becul sa arda nonstop (mai ales ca este cu halogen si are un consum mai redus)...