| DaDaDaDa69 a întrebat:

Salutari prieteni. Am 18 ani. Vorbesc cu o fata de vreo 2 luni. Nu suntem oficial impreuna. Si vreau sa va cer sfatul. Se aproprie Valentine's Day. Sarbatoare pe care eu nu o consider necesara, pentru mine Dragobetele este sarbatoarea pe care ar trebui sa o sarbatorim. Inca nu am iesit la o intalnire sau chestii de genul. Ce credeti? De Dragobete ar trebui sa o invit la un suc? Adica nu e prea exagerat sa ii fac cadou cand nu e nimic oficial? Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

E bine să-i dai o mică atenție de Sf. Valentin.

| DaDaDaDa69 explică (pentru munteanuionvictor):

Ma gandeam la asta. Dar problema e alta. Nu prea stiu ce ar trebui. Nu e genul ala de fata romantica. Adica nu se omoara dupa flori si mai stiu eu ce treburi.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru DaDaDaDa69):

Ceva dulce, o ciocolată albă de calitate sau o cutie de bomboane fondante.

| CristianM22 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o inviti la un suc, sau la un film, dar de Valentine's day, pentru ca e o sarbatoare la nivel mondial si atunci e cel mai frumos sentiment. Crede-ma, de Dragobete nu va avea acelasi feeling ca de Valentine's day. Fetele mor dupa sarbatoarea asta.