| Daniel_Marius_1997_lCdN a întrebat:

Salutari prieteni, am o intrebare. Aseara am visat ca m-am mutat in alt oras, la alta casa, si au venit 3 necunoscuti adica copii de varsta mea 15-16 ani si au venit la mine si ne-am cunoscut. Si intrebarea mea este: acesti 3 necunoscuti copii exista? Sau ziceti-mi voi ceva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti bagi telemeaua cu rosii in ea de limba romana.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai daca i-ai visat inseamna ca i-ai cunoscut candva, poate chiar acum vreo5-6 ani dar nu iti mai amintesti, e imposibil sa visezi ceva sau pe cineva pe care nu l-ai mai vazut
Visele sunt doar vise si nimic mai mult, reprezinta doar niste ganduri pe care le ai sau le-ai avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-i pe twinbrothers scriind acolo, cand faci cont fals, ca ai aceleasi trasaturi pe care le aveau copii din vis, si vezi care e aproape de tine (daca exista).

| Kerre a răspuns:

Intamplarile din visurile noastre nu exista, sunt doar niste iluzii.