| PrunaPătrată a întrebat:

Salutari TPU, am nevoie de ajutor urgent! nu stiu ce am facut si am apasat pe rotita de la mouse si acum doar pe TPU imi arata totul foarte indepartat si mic, de ce? ma puteti ajuta dau cea mai mare funda de pe TPU happy

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Buna! Apara pe tasta CTRL si pe urma dai de rotita de la mouse, poti sa iti pui imaginea la ce dimensiune vrei tu.
O seara placuta in continuare!

| PrunaPătrată explică (pentru LoLo):

Multumesc mult! am zis ca dau funda si ai si primit big grin era foarte foarte mica imagine mica mica de tot aproape ca nu mai vedeam ce scriu happy si tie o seara placuta

| LoLo a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Multumesc!happy

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Apasa Ctrl+0 (este cifra zero nu litera O) pentru a reveni la dimensiunile normale imediat.

| PrunaPătrată explică (pentru Supps):

Scuza-ma... dar LoLo a primit funda pentru ca a raspuns primul la intrebare si a raspuns corect imi pare rau si pentru tine ca nu ai primit funda dar a fost prea tarziu...

| Supps a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Aici nu e pentru funde sau voturi, aici ne ajutam reciproc si atat. Cu ce ma incalzeste pe mine o funda in plus, e ceva simbolic si atat, nu-mi face niciun bine. Ma bucur doar sa stiu ca am reusit sa ajut pe cineva, pentru ca atunci cand o sa am nevoie de ajutor o sa ma ajute si el pe mine, asa gandesc eu.