| Butterfly9 a întrebat:

Am apasat din greseala pe rotita de la mouse cand eram pe barn buddy si s-a facut mic, nu mai pot sa il fac mare.Imaginea este foarte mica si nu pot sa fac nimic.Cine stie cum pot sa il fac la loc? Funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| Helăăău a răspuns:

Cand esti pe pagina aia, dai click pe fundal si apesi in acelasi timp : Ctrl si +. Si daca vrei sa micsorezi, Ctrl si -.

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tine apasat Ctrl si misti de rotita mouse-ului in fata si se mareste. Numai bine!

| Ronnix a răspuns:

Tine apasata tasta CTRL si apoi misca de rotita mouse-ului in sus in timp ce esti pe Barn Buddy.
O zi buna! happy

| Savy a răspuns:

Tine apasat Ctrl si da scrool inainte la mouse sau Ctrl si tasta +

| ronazozole a răspuns:

Apesi pe CTRL si rotesti rotita pana la ce marime a imaginii vreei. funda?"

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

In dreapta iti apare lupa
dai pe lupa cu care se face mare!

| SugarAndSpice a răspuns:

Ctrl si invarti din rotita!

| bogdan74688 a răspuns:

E usor. Depinde de programul de pe care intri sa joci ( browser ). Daca ti pe rotita, si o invarti intr-o directie, se va micsora; daca invarti in directia opusa, se va mari. Functia de lupa happy. Incearca

| BlugiStramti a răspuns:

Pai dai din nou pe rotita de la maus

| Alex_9631 a răspuns:

Tine apasat scroll si invarte in sus din scroll, probabil e functia de zoom.
Nu am jucat acest joc dar probabil asa se face. Incearca macar
Deci
Scroll apasat + rotit in directia fata (zoom in)
Scroll apasat + rotit in directia spate (zoom out)
Bafta

| Liziceacumultecoarne a răspuns:

Apesi ctrl-rotita mouse si dai spre exterior

| Celeronu a răspuns:

Ti ctrl apasat si dai in sus de scroll (rotita de la mouse).