| Zuzulica82 a întrebat:

Salutt :d imi puteti da idei de costume de hellowen? ceva gen: scolarita din 1-4[adica sa ma iimbrac in uniforma de aia albastra cu alb] sau. balerinaa. intelegeti?big grin

Funditaa!

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Exact! :) este foarte bine, la asta ma gandisem si eu, si rochia ti-o poti face cum ti-am zis eu, sa o tai, sa para cat mai veche, poti sa faci din ceva panze de paianjen, intelegi? ca aici :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

La fata te poti machia cu negru si sa-ti faci fata alba, cam asa :
http://www.clopotel.ro/......ts-77.html

Daca ai parul lung si negru este foarte bine, =), daca nu iti poti pune o peruca :). Ce zici?

6 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Ar fi draguta si ideea ta, dar ca sa fi mai in evidenta, eu m-am gandit sa ma imbrac cu o rochie, mai veche, care sa o tai, sa o murdaresc, sa para asa mai. de halloween big grin, cu multe alte accesorii, iar la fata te poti machia cat mai strident, cu negru. happy Parerea mea smug

| Zuzulica82 explică (pentru l1feincolor):

Si ce as fii daca mas imbraca asa?big grin

| l1feincolor a răspuns:

Paii, cred ca ai fii o vrajitoare, dar daca nu-ti place ideea, poti sa-ti alegi orice altceva... sa fii o fata zombie, sa te imbraci intr-un personaj de la tv, sa fii o sperietoare de ciori =), incearca sa cauti pe net. happy. Sper ca te-am ajutat, sa-mi spui ce ai ales.

| Zuzulica82 explică (pentru l1feincolor):

M-am gandit mai bine si ma imbrac in morticia big grin din familia Adams happy ce parere ai?smug:d

| Zuzulica82 explică (pentru l1feincolor):

Genial love struck si da am parul lung si negruu :* dar o sa-mi iau spray negru de par ca sa-l fac f negru si lucios :* mersi de sfaturii big hug pupicii :*:*:*:*

| l1feincolor a răspuns (pentru Zuzulica82):

Cu mare placere happy. Distactie placuta la balul de Halloween >:d

| l1feincolor a răspuns (pentru Zuzulica82):

Exact! :) este foarte bine, la asta ma gandisem si eu, si rochia ti-o poti face cum ti-am zis eu, sa o tai, sa para cat mai veche, poti sa faci din ceva panze de paianjen, intelegi? ca aici :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

La fata te poti machia cu negru si sa-ti faci fata alba, cam asa :
http://www.clopotel.ro/......ts-77.html

Daca ai parul lung si negru este foarte bine, =), daca nu iti poti pune o peruca :). Ce zici?