| Sherllyn a întrebat:

Saluut TPU!
Trec in clasa a9a si vreau sa stiu daca pot vedea pe internet ce colegi si ce diriginta/diriginte voi avea :d. Ma puteti ajuta? E vreun site ceva?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| myha a răspuns:

Ce colegi vei avea poti sa intri pe www.edu.ro. acolo, unde ai si aflat unde ai intrat, dai pe liceu unde ai intrat si la ce profil. si acolo o sa iti dea toti copiii de anul asta care au intrat in lic.Colegii si dirigiintele sau diriginta ii vei cunoaste la liceul, cand se vor afisa listele.

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Poti intra pe siteul colegiului tau. N-am de unde stii care e acesta, si nu ai cum sa-ti vezi colegii.
Chiar nu mai ai rabdare 2 zile?