| Biutza585 a întrebat:

Trec in clasa a 5-a si imi vin colegi noi nu stiu cum sa ma fac placuta printre ei.
P.S:vreau sa fiu cea mai populara din clasa si nu stiu cum sa fac asta! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Vrei sa fii populara? Invata bine, ia notele cele mai mari din clasa, nu iti lua arfe de vedeta aiurea si incearca sa te intelegi bine cu toti colegii.
Bafta!

6 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Fii sociabila! Cum au spus si ceilalti, si cel mai important, sa n-ai arfe si sa nu barfesti!
Succes!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Cea mai populara? Serios? Tu nu trebuie sa fii cea mai populara. Iti spun din experienta, "gaşca ciudatilor" este cea mai prietenoasa. Daca te faci "placuta" sunt sanse ca lumea sa te barfeasca 24 din 24. Tu nu trebuie sa fii populara, tu trebuie sa iesi din scoala cu experiente placute alaturi de cei care te plac asa cum esti. Nu poti sa devii popular decat daca te schimbi.

Nu ar trebui sa te ingrijorezi de acum, iti vei gasi prieteni dar nu toti te vor placea. Fii tu insati!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

înțelege-te bine cu toți și să nu ai fițe în cap

| gabriel87000 a răspuns:

Daca ai parinti bogati o sa fi populara sau daca arati bine poate o sa te ajute si asta.eu unu zic sa-ti vezi de carte ca scoala nu e ceea ce crezi tu. viitorul tau depinde cum inveti nu cat de populara esti in scoalalaughing sa nu ajungi pe la 20 si ceva de ani sa lucrezi prin fabrici sau sa speli wclaughing ca am vazut destule fete ce au fost populare prin scoli si acum vai de elelaughing

| aannooanonima a răspuns:

La ani tai vrei sa fi cea mai populara? dar ma rog. Daca tot vrei sa fii populara, fii draguta cu toata lumea, numai sa nu fii increzuta, ajuta'i cand au nevie, imprieteneste'te cu toti colegi iar mai departe stii tu. Sper sa fii cum doresti tu :** scucces, funda? :**

| Chocolate14 a răspuns:

Fii tu însăți!
winking Baftă în noul an școlar!