| 4LeX a întrebat:

Salut.ami spune si mie cineva
1.maine la ce ora trebuie sa merg la scoala
2.cum aflu ce diriginte/diriginta am si respectiv in ce clasa trebuie sa ma duc(fiindca acum trec pe a 9 a si nu mai sunt cu vechi colegi thinking )
3.mai trebuie sa merge cu parinti?
Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| ukukuku a răspuns:

Heii.
1. Din cate am auzit la ora 9:30
2. Pai din cate tin eu minte se striga toti elevi si numele dirigintelui sau dirigintei
3. Daca vrei

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu stiu ca la fiecare liceu, la intrare ar trebui sa fie afisate niste liste cu elevii, clasele si cu dirigintii. Daca nu sunt afisate directorul va striga dirigintele pentru fiecare clasa. Iar apoi dirigintele o sa strige numele elevilor pe care ii are in clasa.

| drogh a răspuns:

1.De obicei festivitatile de incepere a anului scolar se fac in jur de 9:00-9:30.
2.Nu se vor striga numele la inceput dar se va spune care este dirigintele pentru fiecare clasa cu fiecare specializare.
3. Daca doresti sa mergi cu unul dintre parinti, nu este nicio problema.

| Dulcika50 a răspuns:

Sall!
1.Depide de liceu, se incepe la ore diferite
2.Sunt afisate liste si oricum se striga toti elevii si diriginta
3.Eu zic ca da dar nu neaparat

| 4LeX explică:

Pai am sa-i dau primului care mi-a raspuns corect(toti mi-ai raspuns corect xD)...