| Dr3AmM a întrebat:

Saluuut happy! Am și eu o întrebare, hackerii pot sparge telefoanele mobile? Adică să intre in ele și sa vadă ce face utilizatorul? Mulțumesc de răspuns!

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Normal. Orice smartphone e un mic computer.

| 223kkk a răspuns:

Nu orice hacker poate face asta trebuie sa stii multe lucruri pentru a face asta.
Si ceva programe.

| CeapaUrlatoare a răspuns:

Da, acestia pot face acest lucru. Am auzit dintr-o sursa sigura ca acestia pot sa-ti acceseze camera de telefon. Cea mai buna metoda de a impiedica acest lucru este de a iti infasura telefonul in folie de aluminiu. big grin