| Corbyy_Yonutz_1995 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu telefoanele cu root. Care este cel mai ieftin telefon cu root? Mulțumesc. Funda celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| Speed2012 a răspuns:

Depinde.Uite in Bucuresti un Galaxy S te costa vreo 450-500 lei si se face root.Sau un Galaxy SII cu vreo 800-900 lei.Bafta.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce treaba are root cu cel mai ieftin telefon? Fara suparare, tu nu stii ce e root, nu stii ce face, nu stii... dar il vrei, probabil ca sa te dai mare, ca alt motiv nu gasesc. Si apropo, root poti sa faci la orice telefon cu android, doar ca pierzi garantia si o sa ai telefonul mai vulnerabil.

| Corbyy_Yonutz_1995 explică (pentru sltlp):

Stiu ce face si consecintele luiwinking

| GabrielaIoana a răspuns:

Cel mai ieftin este in jur de 400 lei. Poti face cu abonament si il iei mult mai ieftin dar nu iti recomant pentru ca platesti mult la abonament si ai contract pe minim un an in care nu poti renunta la contract.