| CoCaCoLa a întrebat:

Saluuut happy
voi folositi velform hair grow plus?
nu stiti cum se foloseste? se pune pe par se maseaza si apoi dupa 45 de minute se spala sau se spala cu 45 de minute ininte de folosire? confused
dau fundita :*

1 răspuns:
| Deszire a răspuns:

Eu nu folosesc sincer dar pe la telesopping spune ca se aplica o cantitate medie dar nu spune nimic de clatit dar iti dai seama ca parul trebuie sa fie curat inainte de folosire nu neaparat spalat si nu cred ca il dai jos dupa ce l-ai folosit ca atunci degeaba l-ai mai aplicat nu e asa;-)
funtitza?