| anonim_4396 a întrebat:

am o problema! sunt fata am 20 ani am cumparat de la tv produsul velform hair grow plus 2 flacoane pentru caderea parului! nu am simtit tare ca imi ajuta dar a trecut de atunci aproximativ 3 luni de la terminarea tratamentului si imi cade foarte rau parul...nu mai pot! am zone unde se vede pielea,,,! sa continui sa folosesc sau nu din cauza asta imi cade? sa imi mai comand? va multumesc enorm

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Bineinteles ca nu trebuie sa il mai comanzi.Mergi la dermatologie explica situatia si ti se vor face investigatiile necesare.Eu am folosit revalid fiole se efectele benefice le-am observat imediat.Nu trebuia sa astepti atata timp.Mergi urgent la medic!

| SnicK a răspuns:

Velfrom aia is niste bagabonzi, doar sa-si vanda produsul.

| staysmart a răspuns:

Velform Hair Grow plus e un produs sustinut mai mult de reclama decat de cercetari medicale:
http://caderea-parului.com/velform-hair-grow-plus-merita-sa-dati-banii/32
Du-te la medic sa vezi poate caderea parului are o cauza ce poate fi eliminata (medicamente, infectii, stress).
E parul tau, nu apela la TV pentru leacuri, ci la specialisti.

| diva1223 a răspuns:

. si eu am avut probleme mari. acum cade din ce in ce putin! M-a ajutat foarte mult masca cu ulei de masline(6-7 linguri), ulei de ricin(5 linguri), vitamina A-uleioasa(4linguri), vitamina C(4linguri) si un galbenus de ou.Acestea sunt cantitatile pentru parul meu lung.Ma bucur ca am gasit intrebarea asta! Din disperare vroiam sa comand si eu "velform hair grow plus", sunt foarte bucuroasa acum ca nu mi-am distrus si mai tare parul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai scris ca ai cumparat : " flacoane pentru caderea parului! ".
Pai daca ai cumparat pentru caderea parului ce te asteptai?
Data viitoare cumpara ceva impotriva caderii parului!