| AndreeaCh a întrebat:

Saluuuut :* In curind e ziua prietenii mele si nu prea stiu ce cadou sa-i fac. Poate imi dati voi niste idei?:X

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cumpara-i un ursulet sau fa-i ceva facut de tine. Daca sunteti prietene adevarate se va bucura oricum, indiferent de cadou.
*-*

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu conteaza neaparat cadoul ci gestul. Oricum incearca cv dragut ce crezi tu ca i-ar place... poate un parfum

| LineGuide a răspuns:

Decat sa-i dai un cadou material, mai bine o scoti in oras, sau ii faci cadou un inel ceva sentimental, nu material.
Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un video cu o melodie draguta si niste poze cu voi doua :X!

| Lydia28 a răspuns:

Mie mi-au placut niste cani personalizate cu poza ta pe ele de pe giftland.ro, sunt super pentru orice ocazie!

| delia2002 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei o pereche de papuci de casa, si cu un ursulet micut.SUCCES!