| BlueDreams a întrebat:

Sambata am participat la etapa judeteana de cultura civica a municipiului Bucuresti, care s-a desfasurat la Colegiul National Gheorghe Sincai.Sunt clasa a8a si as vrea sa stiu daca rezultatele sunt afisate pe internet. Daca stie cineva unde le pot gasi sa-mi dea macar un link ceva.Multumesc!

1 răspuns:
| ExTaZy a răspuns:

Nu am link, dar stiu ca se vor afisa si pe net, pentru ca 2 fete din clasă de la mine ai iesit pe LOCUL 1 pe Judetul Constanta:X!