| Pabibabum09 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare privitoare la OLLR 2017, clasa a5a (olimpiada de limba si literatura romana), insa etapa judeteana. Unde se pot gasi rezultatele; mai exact, pe ce site se pot accesa? Si daca rezultatele unui județ sunt afisate pe aceeasi pagina cu cele din celelalte județe? Stiu, etapa a fost undeva la începutul primăverii, dar aveam o micuta curiozitate - nu de-alta : sa-mi vad si eu numele in dreptul punctajului mare din dreapta. Glumesc, nu ma laud... happy

9 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Buna Gabriela, Incearca aici http://mh.edu.ro/......-ollr-2017

| Pabibabum09 explică (pentru Stef98):

Ah, am facut poteca acelui site, de cand caut. Plus ca, nu este județul meu. Merci oricum!

| Stef98 a răspuns (pentru Pabibabum09):

Pe ce judet ai nevoie?

| Pabibabum09 explică (pentru Stef98):

Teleorman... Am cautat pe "isj tr", dar...

| Stef98 a răspuns (pentru Pabibabum09):

Site ul asta ar trebui sa fie util. http://www.olimpiade.ro/......tie-2017-1

Daca nici acum nu ai gasit ceea cautai.
Cauta numele tau pe Google cu judet, scoala de provenienta. si chiar etapa judeteana. Dar incepe cu numele tau.
Mult succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pabibabum09):

Nu se afiseaza pe internet rezultatele, doar la centrul de examen(cred ca a fost la Noica). E posibil sa le mai aiba si inspectoarea.

| Pabibabum09 explică (pentru anonim_4396):

Ciudat...Caci profesorul nostru de lb. romana special ne-a spus ca rezultatele la etapa judeteana se vor afisa pe internet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pabibabum09):

Profesorii, de cele mai multe ori, nu sunt prea informati.

| Pabibabum09 explică (pentru anonim_4396):

Se prea poate.