| PACC a întrebat:

Sambata sunt invitat la majoratul varului meu si nu stiu ce cadou sa ii iau... cine ma poate ajuta va primi funda

Răspuns Câştigător
| Sandman23 a răspuns:

1 - Un ceas de mana elegant. Este un obicei vechi ce semnifica trecerea la varsta maturitatii.
2 - O narghilea. Este folosita inca din antichitate atat pentru relaxare cat si la evenimente de socializare.
3 - Un bilet la un concert pe care stii sigur ca nu va rata ocazia de a-l vedea.
4 - 2 GamePad-uri pentru PC. Astfel se va putea juca impreuna cu prietenii lui asa cum nu a mai facut-o pana acum.
5 - Un obiect personalizat. De preferat o cana/halba, breloc sau orice altceva.
6 - Un rama foto cu o poza semnificativa ( de preferat in care esti tu si cu varul tau ). E o amintire frumoasa.
7 - O sticla de sampanie/vin de buna calitate. ( Sau poti gasi pe la magazine de cadouri suporturi pentru o sticla de acest gen )
8 - Fa tu ceva de la 0. Fii creativ si nu uita ca intotdeauna cadourile sunt mai apreciate daca au fost atent facute de persoana care le daruieste.

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Prezervativ ca si o gluma deoarece trece de la copilarie la maturitate laughing), si ca alt cadou ceva care sa isi aminteasca de tinewinking ceva de genul un tablou cu o poza cu voi doi tonguewinking si un parfum ceva happy

| SparkleO a răspuns:

Ok, ai putea sa-i iei, avand in vedere ca iti este var, o camasa sau un tricou frumos, sau daca este pasionat de citit o carte buna. Eu i-am dus bani, s-a bucurat mai mult. Du-i si un pachet de DUREX. Rade-te de el happy