| Dragonboy a întrebat:

peste cateva zile este majoratul varului meu si nu stiu ce cadou sa ii iau! care ma puteti ajuta cu un sfat big grin?

3 răspunsuri:
| ยςα a răspuns:

Poi la un majorat nu trebuie sa lipseasca un Biberon laughing
pe lang ia si tu o mascota o sticla de vin ceva.

| hummer24 a răspuns:

Da vere, inchiriati si voi o bagaboanta pentru cateva ore, pentru varul vostruwinking cel mai bun cadouwinking

| mmiizzaas a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ceas {unele nu sunt foarte scumpe si sunt chiar dragute si poti sa cauti pe net - okazii.ro},sau ceva ce si'ar dori el foarte mult ca doar sunteti prieteni si vorbiti intre voismug na, ca baietii laughing Bafta, sper ca te'am putut ajuta :*