| ANAANAklhnkln a întrebat:

Sambata trebuie sa merg la ziua unui prieten bun si nu stiu ce sa-i duc... aveti idei?(are 14 ani)
PS:fara carti(ca nu vrea)
fundita

1 răspuns:
| Roxana2626 a răspuns:

Si eu (numai ca implineste 11), iar daca te uiti la intrebarile mele nici eu nu aveam nici o idee. daca e un prieten bin inseamna ca ii stii gusturile! sau poti sa ii personalizezi ceva. eu de ex. ii dau un tricou cu steaua si pe spate vreau sa scrie STIRBAT 11 in rest poti sa ii iei un lantisor de argint, un parfum sau o minge de fotbal cu autograful fotbalistului preferat fundiza?