| Locaa a întrebat:

Samsung Corby sau Samsung Genoa? cateva argumente pro sau contra. Fundoilaughing

Răspuns Câştigător
| Rihanna a răspuns:

Eu una zic nici unul.am avut Samsung s5230 si in 7 luni mi s-a stricat touch'ul.si nu sunt singura.am avut mare grija de el, dar degeaba.intr'adevar, sunt frumoase, si eu eram incantata de el. dar acum as alege altceva, in caz ca nu vrei sa-ti scimbi telu in juma de an din nou.si dintre ele 2, as alege Genoa ca e mai simpatic, au aceleasi functii aman2 sigur, dar corby mi se pare cam ciudat tongue

1 răspuns:
| εїз a răspuns:

Amundouă sunt aiurea, dar prefer mai mult Samsung Genoa, e mult mai bun, dar amundouă se strică repede, un Samsung Corby am avut eu, şi s. a dus în 3 luni.
Pa, pa.