| Alllllexandra a întrebat:

Sani mari, mici, sau mijlocii? Aspect sau personalitate (cat % din fiecare)?

8 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Personal cred ca sanii trebuie sa fie in armonie cu restul corpului, adica nici o laptarie imensa, dar sa se vada ca exista. Si eu cred ca e 70% personalitate 30% asptect, dar procentele astea se mai pot schimba pe masura ce cunosti persoana happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mijlocii, rotunzi si fermi.
Ambele, prima data conteaza aspectul in proportie de 100% si apoi personalitatea in proportie de 100%.

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Si daca nu mai gasesti al doilea procent?

| Voidwithin a răspuns:

60% personalitate si 40% aspect.
Sani mijlocii.
Depinde acuma relatie de lunga durata sau aventurile lui Peter Pan in pestera vulpii.

| Alllllexandra explică (pentru Voidwithin):

rolling on the floor ma refer la relatii serioase bai tinkerbell

| Voidwithin a răspuns (pentru Alllllexandra):

Aha ok degeticarolling on the floor)

| Alllllexandra explică (pentru Voidwithin):

-.-

| Jouliete a răspuns:

Mijlocii nu trebuie sa fie neaparat mari. Si cel mai important nu este aspectul fizic ci personalitatea, felul de a fii conteaza, si aspectul dar personalitatea pe primul loc. Iti spun cat la suta: 65% personalitatea si 35% aspectul fizic. Sper ca te-am ajutat. Funda?