| mileycyrus_9223 a întrebat:

Saptamana asta am plecat sa ma tund, ar bretonul meu e cam scurt acum.Si as vrea sa il fac cumva o frezza ceva? Eu maine plec sa ma tund dar in orice caz as vrea sa stiu...si daca ati putea sa imi dati si niste ideei de coafura ar fi perfect.Sa ma descriu
Par:blond
Ochi:Albastrii
Si am cam 1, 56... Ceva... ceva nu stiu exact, deci imi puteti spune plizzz
Dau fundita:*

1 răspuns:
| dyana_8491 a răspuns:

Daca ai bretonul scurt poti alege o tunsoare cu breton scurt!winking
sunt cam in aceeasi situatie ca si tine, doar ca la mine problema este ca am bretonul drept si il vreau intr-o partesad