| roddy a întrebat:

vreau si eu sa ma tund dar nu stiu cum (am parul drept si mediu) vreau sa imi dati ideei plizzz si daca se poate sa primesc si poze ar fi perfect funda love struck :*

3 răspunsuri:
| daniellle a răspuns:

În mod normal aş spune să îl mai laşi să îţi crească însă dacă vrei în mod special să te tunzi. ţi-aş recomanda să îţi iei vârfurile, să te tunzi drept, nu în V sau pe rotund. Cred că ar arăta bine din moment ce spui că ai şi părul drept :D
Uite, ceva de genul: http://i0.data.sanomadigital.ro/......onart1.png

Baftă îţi doresc! :D

| Carinka20 a răspuns:

Daca ai parul lung nu te-as sfatui sa-l frezezi...acum este cel mai la moda parul lung si drept!

| roddy explică (pentru Carinka20):

Nu e lung e mediu (adica nici scurt nici lung)