| Mary496 a întrebat:

Saptamana asta facem pozele de album happy si ma simt cam aiurea ca toate colegele mele merg la salon si eu nu.Imi fac doar cateva suvite si ma machiez acasa.Toate se penseaza, se epileaza, isi fac coafura, se machiaza, are vreun rost?

2 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Eu zic ca nu are nici un rost, poti sa te faci si tu acasa singura sau cu ajutorul unei prietene. Uite poti sa iti faci niste bucle cu placa daca ai si vrei : http://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU

http://video.ele.ro/......arul_.html

Iar de pensat te poti pensa si acasa;).

| anu a răspuns:

Salut:* Parerea mea este ca tu ar trebui sa fi mai naturala. nu zic acum sa nu te machezi sau sa nu te aranjezi, dar cu cat mai simmplu, cu atat mai binewinking tuturor le plac fetele mai naturale, nu cele false [crede-ma mi s-a intamplat si miebatting eyelashes, am fost odata machiata si coafata, si odata mult mai naturala, iar toti mi-au spus ca sunt mult mai dragutabig grin]. asa ca fi tu insati si lasa fitele deopartewinking putin rimel, foarte putin fond de ten, un luciu de buze in culoarea pielii si parul indreptat sau niste buclewinking sper ca ti-am fost de ajutor si sa arati bine in poza de album:*