| dydy1992 a întrebat:

Saptamana trecuta am dat un test la biologie... dar nu ne-a pus intrebari doar sa povestim despre matasea broastei straight face problema e ca eu nu stiu fara intrebari :-s si nu am stiut la test straight face cealalta profesoara e bolnava...si a venit o pensionara :-s
Mi-e frica de nota pe care o voi lua sad desi...am scris vreo 2 pagini dar nu stiu ce) laughing din media 10...
Mi-e frica mai mult de parintii... ce as putea face? sad

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

In primul rand calmeaza-te. Nu are nici un rost sa te stresezi atata, tot ce vei face este sa iti autodistrugi increderea in tine.
Gandeste-te la ce ai scris si verifca-te cu date de pe internet, din manual. Ma indoiesc ca ai putut scrie 2 pagini cu bazaconii. laughing

3 răspunsuri:
| dydy1992 explică:

Am uitat sa zis... happy ofer funda+vot

| dydy1992 explică:

Am o veste buna love struck
Pensionara a plecat, si nu a mai adus testele :o
Ma simt de parc-as invia rolling on the floor

| effect a răspuns:

Stai linistita draga ca sigur iei o nota buna, daca cumva iei o nota rea spune le la parintii ca ti a dat ceva greu si nu a ti discutat despre asta in clasa deloc, ca a fost doar un test pentru a va pedepsi pe toti.Sa nu ti fie frica de ei, e doar o nota happybafta