| MariaMT66 a întrebat:

Săptămână viitoare este ziua mea și nu știu ce sa duc la școală. Eu m-am gadit sa duc la colegi magura și la profesori nu m-am gândit. Îmi puteți da câteva sugestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Eventual sa dai doar la cei pe care ii placi si te intelegi cu adevarat. Asta personal, nu sa vada si ceilalti. Norocul meu ca eu cand am fost in scoala nu a fost nevoie de atata deranj. Eu sunt nascut pe 24 Decembrie si nu era zi de scoala ca sa umblu cu pachetele dupa mine sa dau la toti. Eu chemam la mine acasa pe cei cu care ma intelegeam si asa sarbatoream. Eu de fel sunt mai zgarcit mai ales cu lichele de colegi care nu ar merita nici negrul de sub unghii. Iar profesorii daca tu crezi ca merita, poti sa le dai ceva. Dar numai cei care merita.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Bomboaneee ca sa te pupe toti baietii draguti, iar daca evita vreunul sa o faca, le arati subtil cutitul din buzunar.

| Yon1470 a răspuns:

Cumperi 2,3 cutii de bomboane si imparti la colegi si profesori.La multi ani si sa fii sanatoasa!