| Swabia a întrebat:

Saptamana viitoare, miercuri este ziua tatalui meu. Implineste varsta de 43 de ani, ce as putea sa-i cumpar? Imi puteti da niste sugestii?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Un portofel elegant.

3 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Un ceas interesant... daca poarta, sau orice altceva ce stii ca il pasioneaza...

| arysa a răspuns:

O camasa(daca poarta), un set pentru barbierit, pijamale;(eu cam asta i-am luat pana acum)

| paul0013 a răspuns:

Nu prea stiu...vezi ce i-ar placea .nu pot sa-ti sugerez ceva pentru ca nu stiu ce fel de pers este...