| Possible a întrebat:

Saptamana viitoare implinesc 17 ani,mi-o petrec cu iubitul,toata ziua,stiu ca no sa ne primblam prin parc o zi intreaga, dar oricum.Eu vreau sa ma incalt pe tocuri,voi ce ziceti? E totusi ziua mea,odata-n an. Vreau sa arat bine,suficient de bine ca atunci cand cineva sa ma vada, sa le para rau ca nu sunt in locul iubitului meu.Sau mai bine aleg balerinele? chiar daca...nu prea arata a sarbatoare.

2 răspunsuri:
| Parciul69 a răspuns:

Joaca-te cu nazdravanu lui

| AnnaAbis a răspuns:

Hmm... Eu as zice sa faci cum iti place tie. Nu se scrie balerinele, se scrie balerinii. Succes! Funda?