| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana viitoare plec la mare in Eforie Sud cu ai mei. O sa ma plictisesc groaaznic.Ma gandeam ca poate mai merge cineva in perioada asta acolo si imi fac astfel si eu noi prietenibatting eyelashes.

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Si daca mergi cu ai tai crezi ca te vei plictisi groaznic? Mergi la mare pentru plaja, soare, apa. Pe langa asta ca sa nu te plictisesti, nu trebuie sa stai in camera, si sa mergi sa te plimbi. Faleza de acolo mi-a placut mult. Ai loc in care te poti plimba linistita, poti privi marea si locuri de dstractii. Daca vrei discoteca, sunt multe acolo, chiar pe plaja. Interesanta este cea in forma de vapor. Daca tot nu iti ajunge, poti sa mergi sa vizitezi celelalte statiuni, Te poti plimba dintr-o statiune in alta mergand doar pe plaja. Si uite asa, iti poti face muuulti "prieteni ". Trebuie doar sa iesi afara.

| εїз a răspuns:

Eu s-ar putea să merg, nu ştiu sigur, dacă vrei să îţi faci prietenii, îţi poţi face pe plajă, o zi bună.

| Copil.rouz.:x a răspuns:

Eu merg la Costinesti, pe 10 august.:d