| Bebetitbettbettuoo a întrebat:

Buna TPU! Treaba e in felul urmator, săptămâna viitoare plec la munte, la niste prieteni de familie, acolo vor fi parintii mei si prietenii lor, eu nu am cu cine sa stau, voi fi singura si o sa ma plictisesc, asa ca o sa va intreb pe voi. Stie careva ce se poate face in Predeal sa nu te plictisești, gen niste locuri cu oameni, poate un biliard nu stiu, chestii, vreun pub idk, va rog sa ma ajutati ca altfel o sa ma plictisesc rau.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce te mai duci, daca este chestie de plictiseala cu adultii?
Stai acasa si bucura-te de toata casa, facand numai ce vrei!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Predeal este un loc la munte, să te plimbi pe cărări, să admiri natura, ceea ce nu ai acasă, nu să te afunzi într-un club.

| Bebetitbettbettuoo explică (pentru sadrian46):

Am auzit că sunt ursi la Predeal si sincer nu as vrea sa ma plimb de una singura pe cărări, chiar daca imi place.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mai bine iti iei un hamac si stai in el sa citesti decat sa iesi cu niste necunoscuti de pe un site.

| Gabryel85 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Foarte corect. Dar din cate stiu, cred ca pe unii nu-i prea entuziasmeaza lectura.