| scumpete a întrebat:

Sar'mna vreau si eu statusuri happy

noi si asa mai dragute care sa iti atraga atentia. nu din astea' dupa statusuri.rothinking :X

mersi:*[[ scze ca am pus la categoria asta, dar e prima si cea mai accesatha]

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy

-E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!

-Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam

-Iubesc oamenii incepand cu mine love struck

-Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!

-Si ma intreb, de ce nu au niciun rost regretele sad

-Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri

-Just gonna stand there and hear me cry? Well that's alright because I love the way you lie.

-Ai o lume a ta. Caut`o. Eu am gasit`o

-I care about you. I care about me, no more worry.Yes,i-am able to be free

-Stii ce e frumos? nici macar nu stiu daca am vorbit serios

-Spun tot ce`mi da prin cap, chiar si cand ai vrea sa tac

-I need you here with me. Cause music makes me free love struck

-Like fire and rain, you can drive me insane!

-Zeci de gesturi, mii de vorbe. Orice ai face vei ramane in sufletul meu

-You are my sun where there`s no light Make it rise, alright smug

-I need you on and on and on in my life happy

-Urat, da` bun rau love struck

-Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X

- I love you. But in a different way happy

-Oh all I ever wanted, was to see you smiling love struck

- I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye! " oh go on

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?; x

- Pot zambi si fara tine! :p

-Caut un nou inceput caci tu ramai amintirea.Citeste asta printre randuri atunci cand imi vezi privirea.

-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck

- Am sa incerc, dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine happy