| anonim_4396 a întrebat:

Saut TPU!
Eu am o placa video ATI Radeon x1550 DDR2de 128 MB si vreau sa o schimb.
Deci pot pune ori ce fel de placa video fie ca este Gforce sau etc sau trebuie acelasi model decat diferiti MB. Daca trebuie ca ATI Radeon x1550 DDR2 as dori una de 512 sau 256 mb.
Un LINK.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| CoRrUpT3D a răspuns:

Apropo un link ca sa fac comanda

| alexstan76 a răspuns:

Iti vor merge doar cele radeon ex : ati radeon x1600, ati radeon hd 3800 toate tipurile radeon, gforce am incercat pe pc meu dar cand instalam driverul la placa si ii dadeam restart nu se deschidea dekstopul desi windowsul se incarca