| anonim_4396 a întrebat:

Saut TPU!

Eu am o placa video ATI Radeon x1550 DDR2de 128 MB si vreau sa o schimb.

Deci pot pune ori ce fel de placa video fie ca este Gforce sau etc sau trebuie acelasi model decat diferiti MB. Daca trebuie ca ATI Radeon x1550 DDR2 as dori una de 512 sau 256 mb.

Un LINK ca sa fac comanda.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Poti sa iei orice placa video pe PCI E:
http://bit.ly/1unhwMq
In functie de buget alege ce iti place sau lasa bugetul si-ti fac o recomandare din acelea.

| CoRrUpT3D a răspuns (pentru CM7YRE):

Situl e bun dar nu gasesc modelul placi care o vr eu am
Placa Video His ATI Radeon X1550 DDR2 128 MB si vr
Placa Video His ATI Radeon X1550 512 MB.

| CM7YRE a răspuns (pentru CoRrUpT3D):

Placa ce o vrei tu nu cred ca o sa o gasesti decat pe okazii, slabe sanse s-o gasesti in vreun shop. Ia-ti ceva mai performant.