| anonim_4396 a întrebat:

Scrisoare de ramas bun pentru o profesoara, vreau niste idei cum sa incep gen: "Va multumim pentru rabdarea dumneavoastra va dorim toate cele bune." Nu stiu cum sa incep. Parca e prea banal, dar totusi vreau ceva simplu.

1 răspuns:
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Cuvintele nu imi vor ajunge niciodata pentru a va multumi indeajuns pentru toata rabdarea acoradata noua. Totusi va multumim si va dorim tot ce-i mai frumos! Ati ales sa ne fiti profesoara, ne-ati invatat, educat acum ne vom desparti dar veti ramane mereu in sufletele noastre! Mult succes pe drumul vietii! sper sa te ajute