| s3nz0r a întrebat:

Scutati-ma nu am o intrtebare dar vreau sa va multumesc pentru ajutorul acordat de fiecare data cand am avut probleme va multumesc foarte mult sunteti intotdeauna TPU. Va multumesc di toata inima.

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sunt multi oameni de bine pe TPU. Poti cere ajutor oricand mai ales ca esti politicos, recunoscator si multumesti.Bravo!

| hugo a răspuns:

Si asa vom fi mereuhappyte asteptam sa revii cu orice nelamurire aici unde ptu isi spune cuvantul!

| Fowls a răspuns:

Si noi te iubim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai egzista asa oameni Bravo