| Rock_1076 a întrebat:

Scuzati categoria.

Acum ceva timp am gasit pe net un fel de hipnoza prin muzica, era o melodie linistita si fara versuri, trebuia sa o pun in casti si sa ascult 20 de minute in timp ce aveam ochii acoperiti cu o esarfa sau ceva.am uitat cum se numeste acel gen de muzica, stiu ca era si un site special pentru chestia asta.

Mentionez ca era ceva de "drog". daca ascultai iti dadea anumite senzatii placute big grin

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Chill Out Music - la astfel de muzica te gandesti?

http://www.youtube.com/watch?v=xVLs7qJ4mX4&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzam categoria dar intrebarea va fi mutata la cea corespunzatoare.