| duckyduckdede a întrebat:

Scuzati categoria, este mai populata.

Ei bine eu am o mica nelamurire,

De ceva timp sunt fana BVB(Black Veil Brides) si din cate stiu eu Andy Sixx este ateist. Eu n`am nimic cu asta insa toata lumea ca nu`s crestina si nu stiu ce pentru ca ascult astfel de muzica.

Adica eu merg pe chestia ca ascult ce imi place nu neaparat pentru versuri, daca imi place melodia nu inteleg de ce sa n`o ascult doar pentru ca se vorbeste de cine stie ce in ea.
Ma gandeam sa cer parerea altor persoane, poate nu sunt singura care are aceasta parere.

Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Vai tu, şi ce mult îţi pasă de părerea tuturor faggoţilor ăştia noliferi.Asculţi ce vrei. Dacă te numesc şi pe tine atee, nu ar fi un lucru aşa de rău.Pe mine m-a numit unul şi satanistă,dar nu e un lucru aşa rău.În fine, nu sunt nici creştină, dar asta nu mai contează.

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Lol, ce inchisi la minte sunt cei care-ti zic sa nu asculti asta, e incredibil cum vor pur si simplu sa-ti bage o idee in cap. Poti asculta absolut orice vrei, nu are legatura cu religia.Din partea mea poti lasa si religia.

| radu75 a răspuns:

Se spune ateu nu ateist. Poti sa le spui si tu ca nu are legatura muzica cu convingerea religioasa. Le poti spune ca ti place stilul si linia melodica a trupei.