| theStraightEdgeSavior a întrebat:

Scuzati categoria dar am nevoie de un raspuns urgent, am un pc bunicel cu procesor de 3.0 ghz cu 1gb ram placa video de 1gb, imi merge windows 7 ultimate pe el?

Răspuns Câştigător
| Bear88 a răspuns:

Umbra urgent la RAM, mi si pare exagerat de putin RAM pentru cat video si procdesor ai. Da cred ca iti va merge.

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Procesor bun dar placa videoul si RAM sunt exagerat de putin eu am 6 pe pc u l meu dar Normal ca iti va merge windows 7 pe el si pe un laptop cu 500mb ram merge

| Reek54 a răspuns:

Trebuie sa ai procesor dual core, 1 gb ram e prea putin, placa video e buna.