| Spinoasa a întrebat:

Scuzati categoria, dar sunt foarte speriata.De vreo 2 zile ma cam doare in partea dreapta, mi-e foarte teama sa nu am apendicita, pentru ca nu m-am operat, simt ceva in plus acolo.Care sunt simptomele? am o teama ingrozitoare de doctori, apropo cand apas nu ma doare.As putea avea altceva, si ce anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simptomele sunt:stari de voma, ameteala, te doare piciorul drept foarte tare, chiar este amortit
daca ai aceste simptome mergi la doctor inainte ca totul sa nu devina foarte grav(doamne fereste!)

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat