| xCancell a întrebat:

[Scuzati Categoria]Hey, TUP! ...am o problema cu PC-ul meu... nu imi merg urmatoarele programe:
-Yahoo Messenger( merge decat 8)
-Skype
-Metin2
-Cabal Online
La fiecare dintre ele imi da eroarea : "The instruction 0x637b2ede" referenced memory at"0x00000000".The memory could not be"read".
Click on OK to terminate the program
Click on CANCEL to debug the program."
Tin sa spun ca am un pc destul de modest...2 gb ram dual core tehnologie gigabyte si chiar nu stiu de ce se intampla chestia asta. URGENT! Funda celui mai bun.Astept :d

4 răspunsuri:
| xCancell explică:

Nu am niciun SISTEM TOOLS acolo straight face

| aura36 a răspuns:

Fai defragmentarea computerului sau reinstaleaza programele
pentru defragmentare da click pe:
START>ALL PROGRAMS>SISTEM TOOLS>DISK DEFRAGMENTER
defragmentarea se face pentru. a umple golurile din memoria computerului dupa stergerea unui program de care te-ai plictisit...
*te asigur ca o sa-ti mearga ca nou

| xCancell explică (pentru aura36):

Nu`i niciun system tools

| aura36 a răspuns:

Fai defragmentarea computerului sau reinstaleaza programele
pentru defragmentare da click pe:
START>ALL PROGRAMS>SISTEM TOOLS>DISK DEFRAGMENTER
defragmentarea se face pentru. a umple golurile din memoria computerului dupa stergerea unui program de care te-ai plictisit...
*te asigur ca o sa-ti mearga ca nou postat la 21 Decembrie 2012 14:24