| IoanaMtfkr a întrebat:

Scuzaţi categoria. Şcoala chiar începe pe 17 septembrie cum au spus deştepţii ăia sau pe 10?

Răspuns Câştigător
| SkizoMetal a răspuns:

Oh God. Mai întrebaţi mult?! Da, e oficial că şcoala începe pe 17 septembrie.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai pe 10 trebuia sa inceapa dar au mai amanat-o o saptamana

| Xtadelo a răspuns:

Pe 17.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzam,dar la Dragoste si sex, nu se incepe scoala.

| JackWolfskin a răspuns:

Da, a aparut la realitatea tv, ziua judecatii 17.09 2012, funda va rog!

| Alcatel a răspuns:

Iti pot raspunde doar daca are legatura cu sexul.

| bellasweet a răspuns:

Pe 17 incepe pentru ca nu sunt gta pregatirile clasei 0 si mai amana o saptamana pentru a rezolva tot.PLZ...FUNDA?

| inamik a răspuns:

Pe 17 septembrie sigur