| Fl4sh3rON a întrebat:

Este adevarat ca scoala incepe pe 17 septembrie? Dau funda! Scuzati categoria daca nu am pus-o bine

Răspuns Câştigător
| simo0393 a răspuns:

Da este adevarat...a aratat si la stiri.

16 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ești cretin? S-au mai pus n-șpe mii de întrebări identice. Ți-e așa lene să cauți?

| MeridaOcean a răspuns:

Da, incepe pe 17. A aratat la realiatea vineri seara.

Răspuns utilizator avertizat
| Black_Ics_1995 a răspuns:

Din pacate: DA, deja imi facusem planul pentru prima saptamana...

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru Black_Ics_1995):

Din pacate? pe vremea mea pentru o saptamana de vacanta te bucurai

| Black_Ics_1995 a răspuns (pentru theStraightEdgeSavior):

Da, din pacate. Pentru ca incepeam cu o saptamana in care leneveam, acum o sa incepem direct cu ore, cataloagele fiind pregatite deja.

| sellyz a răspuns:

Da,incape pe 17 septembrie.cum sa inceapa pe 9 septembrie? duminica laughing. deci astazi a anuntat ministra invatamantului Ecaterina Andronescu si premierul Victor Ponta ca e oficial :scoala incape pe 17 sepembrie luni! Funda?

| gabryelm3 a răspuns:

Da

| xpbauuxx a răspuns:

Scoala incepe pe 17 doar daca ai sub 18 ani.

| Ovidiutzul19 a răspuns:

Scoala incepe pe 9 septembrie. Funda?

| Scikofit a răspuns (pentru Ovidiutzul19):

Esti dus cu pluta! Au zis pe ProTv, Realitatea peste tot ca incepe pe 17 septembrie! Asa ca nu mai spune prostii daca nu stii!

| Ovidiutzul19 a răspuns:

Sau da am auzit si eu la stiri scuze.

| NoHope10 a răspuns:

E adevaratwinking. Mai putin in cazul liceelor militare...acolo e probabil sa mergem mai repede sad

| AnNuTzZikKaA a răspuns:

Da, este adevarat.

| sweetlovelything a răspuns:

Da este adevarat pentru ca clasele nu sunt aranjate a dat si la stiri! Sper ca te-am ajutat.