| malexandra1234 a întrebat:

Vreau sa ii trimit matusei mele, care este plecata din tara, un videoclip. Ea nu are facebook. Pe mail nu ma lasa, spune ca nu se poate atas aacest fisier deoarece are o dimensiune prea mare. L-am decupat in 2, am zis ca le trimit e rand. Nici asa nu ma lasa. Ce sa fac?
Funda cel mai bun raspuns! :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| under89 a răspuns:

Păi ai putea sa urci videoclipurile pe un site free hosting.
Când s-au upload-at, copiezi link-ul și il trimiți, iar ea îl va descărca happy

| bugara a răspuns:

Aaa,nu stiu prea multe despre problema insa: poti incerca sa il trimiti direct pe skype, pe yahoo messanger sau mai este o varianta ca tu sa il uploadezi pe un site si sa ii dai un link al uploadului tau(nu stiu sa iti dau exemple de astfel de situri, stiu ca am facut asta odata). Mai poti incerca cu to`rrentul, daca stii cum functioneaza.

| bugara a răspuns:

Sau chiar youtube, il incarci, ii dai link-ul, il vizioneaza, il stergi...Asta daca tie mai usor