| bbelulu a întrebat:

Scuzatima ca pun o intrebare stupida dar daca stiti si puteti sa imi raspundeti ar fi de mare ajutor.Nu stiu daca plac sau urasc un baiat, cateodata se poarta destul de bine cu mine si cateodata e un porc pe mine ma dispera la culme dar totusimi-a placut de el inca de cand eram mai mica ce sa fac asta e intrebareasad?

1 răspuns:
| NightHeaven a răspuns:

Totala zapaceala in ceea ce spui tu. Cati ani are baiatu? E interesat de persoana ta? Daca nu prea e interesat s-ar putea sa te trateze ca o amica sau prietena doar si tu sa iti faci sperante la mai mult tongue Tot ce poti face e sa vezi cum evolueaza el sau macar sa il intrebi de niste chestii irelevante si dupa sa aduci discutia de prietena. Poate asa vei afla cam pe unde bate cu gandul.

NightHeaven :X