| soraya3456 a întrebat:

Scuze categoria chiar nu am stiut... deci maine am teza la romana si imi puteti da si mi-e subiecte pentru teza clasa a-6-a semestrul 1 sau teza pe internet sa vad cat iau sa vad punctajul dar sa nu fie cu sms...sau alte chestii cu nr de telefonfunda big grinsau da ca imi dati subiecte macar rezolvatile daca puteti

Răspuns Câştigător
| TatSergiu a răspuns:

Eu azi am dat
s-ar putea sa va deie sa scrieti de ce dl-goe este o schita in 1-2 pagini si la subiectu 1 cu diftong triftong si din astea cu structura unei poezii vezi tu bafta sper sa iei o nota buna

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat