| Delia123432 a întrebat:

Scuze categoria! daca sunteti nervosi cum va relaxati?
dar daca sunteti tristi ce va face ziua mai frumoasa?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Muzica si muzica, orice stare de nervozitate, tristete, ingrijorare, etc asa avea, muzica ma calmeaza mereu.
Normal, acum muzica se schimba depinzand de starea mea, adica atunci cand sunt trist ascult rap, cand sunt nervos, rock, si cand sunt ingrijorat, ceva relaxant, muzica usoara.

| Elvina a răspuns:

Eu ascult muzica, cant la chitara, vorbesc la telefon, mananc dulciuri, astea ma fac fericita.

| KerrigaNee a răspuns:

Muzica happy de obicei veche, 80-90-2000 happy e mai relaxanta big grin