| SoXiL a întrebat:

Scuzee categoria.Nu stiu la care se potriveste.In fine.Acum nu deult mi-a aparut o problema la messenger: cand scriu idul si parola imi scrie ceva de troubleshoot.Am descarcat alta versiune, am incercat detoate, doar sa-mi schimb parola nu am incercat.Si acum am incercat sa o schimb, dar a-2-a intrebare de securitate nu o stiu...Cum as putea recupera acel cont fara sa imi trebuiasca a2-a intrebare de securitate? Fundaa tongue

2 răspunsuri:
| RobiNBA a răspuns:

Nu ai cum Dl. Senil. Nu mai visa daca nu ai întrebările de securitate.