| dany3l22 a întrebat:

am o problema, mi-o intrat cineva pe idul meu si mi-a schimbat parola, am incercat la yahoo.com dar stiu doar prima intrebare de acolo de la questions ca sa imi schimb parola, stie cineva alta metoda de a imi recupera idul sa sa imi pot transfera idurile de pe contul respectiv? astept raspuns

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Pai la 13 ani, nu cred ca te va lua nimeni in seama.Eu zic sa-ti faci altul! Succes!

| Angel31 a răspuns:

Din cate stiu eu ai mai multe posibilitati sa iti recuperezi parola, incearca cu un mail la abuse@yahoo.com. Incearca sa fii foarte convingator poate ai sanse. Mai mult de atat nu cred ca mai ai ce face, in situatia in care cunosti persoana iei o bata si mergi si rezolvi personal (glumesc).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbati tu parola

| dany3l22 explică:

Mah intrebarea aste e a lui fratele meu si are 18 ani