| dididedediu a întrebat:

Scz de categorie. Buna! Funda!
cine stie sa umble pe Windows Movie marker? va rog imi puteti explica ceva daca se poate?
de exemplu daca vreau sa pun muzica la movie marke..si vreau sa pun un video dintr-un film se poate face ca acel video sa fie mut si sa se auda doar muzica?tongue

Răspuns Câştigător
| cătă08cătă a răspuns:

O fata, o cunosc eu, doar add în lista si te rezolvă ea.dar ai răbdare cu ea, eu de la ea am programu' și m'a învățat să'l fol.dar eu tot nu stiu, funda? ptr.id big grin! si app zi'i k id'u il ai de la catalyn.messi (adica de la mine )

4 răspunsuri:
| cătă08cătă a răspuns:

Add mihaela_201210 si te rezolva ea!

| dididedediu explică (pentru cătă08cătă):

Cine ii?

| dididedediu explică (pentru cătă08cătă):

Dar de ce nu-mi da accept?tongue

| cătă08cătă a răspuns (pentru dididedediu):

Nu a mai intrat de 1 saptamana pe mess...e plecata la rude cred